Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimizin bize sıkça sorduğu soruları derledik, sizler için paylaşıyoruz.

Hizmet talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Dilerseniz 0544 644 03 47’yi arayarak ya da 0544 450 75 70 'i arayarak ücretsiz teklif alabilirsiniz. Bandırma temizlik şirketleri arasından en uygun fiyatlarla en kaliteli temizleme hizmetini almak işte bu kadar kolay. 😊🌱

Bizimle iletişime geçerek almak istediğiniz hizmeti söyleyebilirsiniz. Aldığınız hizmetin büyüklüğüne göre eleman sayısı değişmektedir. Örneğin bir ev temizliği için tek bir temizlikçi bayan yeterlidir. Bir ofis temizliği için ise ortalama iki eleman yeterli olabilir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 😊

Evet, çoğu zaman. Ancak, trafik ve hava koşulları nedeniyle otuz dakikalık bir zamana izin veriyoruz. Personelimizin geç kalacağı durumlarda, sizlerle iletişime geçilecektir.

Ödeme için personel işini bitirdikten sonra elden teslim edebilir, veya aynı gün içerisinde banka hesaplarımıza havale eft yapabilirsiniz.

Evet firma iş yeri ofisler için temizlik hizmetimiz mevcut. Aylık, haftalık veya full time / part time hizmetler sağlıyoruz.